Novinky
O klubu
Fotoalbum
Karambol
Novinka Hráči
Kde nás najdete?
Odkazy
Nabízíme právě Vám...

Výsledky turnajů

Co můžete právě vy?

Ať už jste naprostý neznalec karambolového kulečníku nebo jeho fanoušek mimo oficiální závodiště, můžete si přijít sami vyzkoušet zcela nezávazně tento sport mezi nás.

V současné době (červenec, srpen 2006) provádíme nábor nových členů do našich řad. Pokud máte zájem, nejlepší je kontaktovat nás telefonicky (tel. Miroslav Kršek, 777-240-601) a domluvit se na osobní návštěvě klubu, na které si můžete naše prostory prohlédnout a zkusit si karambol přímo s naším profesionálním vybavením (samozejmě bez jakýchkoliv poplatků!).
Jestli se pak rozhodnete stát naším členem, je už na Vás.

Koho hledáme?
Odpovím stručně - kohokoliv. V tomto sportu neexistují věkové hranice. Je běžné, že vyrovnané zápasy hraje 14ti letý student se 70ti letým seniorem. Jedinou podmínkou snad je, že si musíte najít čas.

Co Vám můžeme nabídnout?
  • 3 nové karambolové stoly každoročně potahované špičkovým plátnem Simonis
  • do začátku zapůjčení veškerého vybavení (tágo, křída, ...) zdarma
  • přístup do herny v jakoukoliv denní dobu neomezeně
  • tréninky mezi amatéry i profesionály
  • interní zápasy mezi členy klubu
  • účast v zápasech jihomoravského přeboru bez ohledu na Vaše zkušenosti - nebudete pouze na "střídačče" - na zápasy jezdí opravdu každý, kdo má zájem
  • ... a v neposlední řadě přítelskou atmosféru a možnosti příjemného posezení v prostorách klubovny
..a co bychom očekávali od Vás?
  • pokud se stanete závodními hráči (což je plně na Vás) je vítané, aby jste věnoval čas jak hraní zápasů, tak i soudcování zápasů ostatních (samozřejmě Vám poskytneme patřičné kurzy soudcování)
  • aktivní přístup k oddílu a především ke hře
  • ...více mě toho nenapadá :-) ... snad jen ... pevné nervy :-D
..a čím Vás možná přesvědčíme?
Třeba tím, že v našem klubu se zrodili mnohá zvučná jména karambolového kulečníku. Nemáme sice herní potenciál jako některé např. brněnské kluby, ale i přesto v našem klubu vyrůstali hráči jakožto J. Bartoš, P. Veselský nebo za nás výborně bojovali a bojují V. Ráček a další. O kvalitním zázemí, které náš klub velkým talentům poskytuje, svědčí i přestup v současnosti jednoho z nejlepších juniorských hráčů ČR a Evropy Pavla Bohma do našich řad.

Pár slov závěrem...
Zkrátka jsme spolek závodně aktivních (i pasivních) nadšenců, kterým tento sport neodmyslitelně přirostl k srdci. Řada členů se našla právě v něm. Samozřejmě - někteří ne. Kulečník je běh na dlouhou trať a ne každý se s tím smíří. Ale troufám si říci, že stojí za pokus nás navštívit. Třeba zjistíte, že po práci a škole není nic lepšího na odreagování než pár dobrých šťouchů.